آموزش گام به گام و تصویری شستن کفش های کتانی

کفش های کتانی ، همیشه زیبایی خاص و منحصر به فردی دارند ، اما همین کفش ها اگر خوب نگهداری نشوند ، نه تنها زیبا نبوده بلکه باعث از بین رفتن جذابیت شما نیز می گردند. از طرفی هم حالت کفش های کتانی کلا طوری است که در طول زمان ، خاک در این کفش ها نفوذ کرده و می بایست حتما هرچند وقت یک بار تمیز گردند. برای تمیز کردن این کفش ها در آموزش گام به گام زیر همراه ما باشید:

گام اول : جدا کردن بند کفش ها

در اول کار باید کفش کلا به دو بخش تقسیم شود و از این رو حتما بند ها را جدا می کنیم . اگر چندماه بند کفش های خود را تمیز نکرده باشید ، خواهید دید که در هنگام شستشو این بندها به شدت خاک می دهند.

2016-07-10_11-52-33

گام دوم: شست و شو یا تمیز کردن بند ها

برای شست و شوی آن ها می توانید آن ها را به کمک پودر لباسشویی خودتان به سرعت زیر آب بشویید. هم چنین ، شما می توانید به کمک یک مسواک کهنه خیس مطابق شکل زیر این عمل را انجام دهید.

2016-07-10_11-52-57

گام سوم: تمیز کردن کثیفی های داخل کفش

معمولا با کمی رفت و آمد شما ، داخل کفش خاک گرفته و این خاک داخل کفش تثبیت می شود . این خاک در بسیاری از موارد باعث میخچه پا می شود و تا جایی که دکتر هم پیشنهاد به تعویض کفش می کند . پس اگر می خواهید از میخچه در امان باشید ، سعی کنید که با یک مسواک خیس خاک داخل کفش را پاک کنید.

2016-07-10_11-53-15

گام چهارم: پاک کردن خاک تثبیت شده در درز های کفش

در داخل درزهای کفش ، مثلا دور کفش به مرور زمان خاک رفته و تثبیت می شود ، به گونه ای که خاک تثبیت شده به سادگی قابلیت پاک شدن نداشته و باید با فشار مسواک خیس بر روی آن این خاک ها خارج شود.

2016-07-10_11-53-31

گام پنجم: کفش ها را داخل کیسه شست و شو قرار دهید.

متاسفانه این مورد نکته ای است که بسیاری به آن دقت نمی کنند . یادتان نرود وقتی قرار است چیزهای مثل کیف و کفش و … در لباسشویی بیندازیم ، آن ها را حتما داخل کیسه شست و شو قرار دهیم . چرا که هر کفشی ممکن است یک قسمت فلزی یا یک زیپ یا هر چیز دیگری داشته باشد که این ها در طول عملیات شست و شو به شدت به دیواره لباسشویی می خورد و آسیب هایی جدی هم به لباس شویی و هم به کیف و کفش به بار می آورد. از این رو یادتان نرود که حتما از این کیسه ها از اتوشویی ها تهیه کرده و استفاده نمایید.

2016-07-10_11-53-47

گام ششم: کیسه ای که درون آن کفش قرار دارد را به همراه دو حوله در لباس شویی بگذارید.

یادتان نرود که اگرچه ما کفش ها را در کیسه گذاشتیم ، اما همین کیسه در طول دوران و چرخش لباس شویی ممکن است با شدت به دیواره ها برخورد کرده و کفش ها و لباسشویی آسیب ببیند . لذا دو حوله که نسبتا قدیمی باشد پیدا کنید و کیسه را در وسط آن قرار دهید . یادتان نرود که از حوله نو نیز استفاده نکنید و بهتر است که حوله ها کهنه باشند ، چرا که در این صورت پرز و رنگ حوله ، کفش شما را خراب می نماید.

2016-07-10_11-54-04

گام هفتم: کمی مایع شوینده یا پودر لباسشویی اضافه نمایید

در این مرحله دقت کنید که پودر شما از نوع آنزیم دار و بسیار قوی نباشد ، چرا که در این صورت ، رنگ کفش شما را به کلی از بین خواهد برد.

2016-07-10_11-54-21

گام هشتم: تنظیم ماشین لباسشویی

در مورد تنظیم ماشین لباسشویی یادتان نرود که تنظیمات شما باید بسیار ملایم باشد ، سعی کنید که آن را روی دمای سرد و سرعت چرخش بسیار کم قرار دهید. چرا که شست و شوی کفش کاری بسیار حساس است .

2016-07-10_11-54-21

گام نهم: درآوردن کفش ها و خشک کردن آن ها

در مورد خشک کردن کفش ها برای این که کفش هایتان خراب نشود باید حتما از هوا برای خشک کردن استفاده شود ، لذا به هیچ عنوان کفش های خود را روی شوفاژ یا خشک کن یا این جور چیزها قرار ندهید چون حالت کلی کفش از بین می رود . هم چنین می توانید برای سریع تر خشک شدن آن ها را در یک حوله پیچیده و در خشک کن قرار دهید . با این حال فراموش نکنید که کفش نباید گرما ببیند چون حالت خود را از دست می دهد و ممکن است چسب آن باز شود.

2016-07-10_11-54-54

 به شما تبریک می گوییم . شما صاحب یک جفت کفش کتانی نو و تمیز هستید !

2016-07-10_11-55-13

بهترین سنگسابی تهران و نماشویی تهران

پست شده در کفسابی با برچسب: , , , ,

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی و یا کف سابی به صورت حرفه ای توسط کادر مجرب ما انجام می گیرد. هم چنین سنگ سابی توسط گروه با تخصص ویژه ی سنگسابی نیز توسط ما انجام می گردد. از آن جا که ساب سنگ امری حرفه ای و تخصصی است ، ما با تجربه ی فوق العاده ی خود در زمینه ی کفسابی و ساب انواع سنگ اعم از گوهره و گرانیت و تراورتن و آباده و مرمریت و یا حتی بتن و بتون در خدمت شما عزیزان جهت انجام خدمات مورد نظر شما خواهیم بود.

کف سابی سنگ

همان گونه که در تصاویر و در بخش نمونه کارها ملاحظه می کنید، کفسابی ، تاثیر به سزا و فوق العاده ای در جلابخشی و براق شدن سطوح کف دارد ، عملیات کفسابی و ساب سنگ اگر به صورت درست و اصولی انجام گیرد ، نه تنها می تواند موجب زیبایی فوق العاده ای گردد ، بلکه خواهد توانست که پستی و بلندی های کف و مشکلات اجرایی کف را تا حدود زیادی برطرف نماید .

کف سابی سرامیک

ساب سنگ و کف سابی ، اهمیت فوق العاده ای در زیبایی ساختمان دارند ، چرا که اگر خدمات کفسابی به صورت حرفه ای انجام گیرند، می توانند تا حدود زیادی موثر واقع شده و سنگ کف را بسیار بهتر نشان دهند . هم چنین براق شدن سنگ کف ، سبب می شود که توجه افراد به زیبایی چشم گیر کف جلب گردد.