توصیه های کفسابی که باید رعایت شوند

نحوه پاک کردن کف ورقه ورقه – کمتر آب بهترین است توصیه های کفسابی کف ورقه ورقه نسیم با پاک کردن است. این راهنمای دستی به شما آموزش چگونه برای توصیه های کفسابی کف ورقه ورقه زحمت بنابراین شما باید زمان بیشتری برای قرار دادن پاهای خود را تا! برای شروع شما ۲ چیز نیاز دارید:  پاک کردن ۱ میکرو بهترین پاک کردن میکرو اول مطمئن شوید که شما پاک مناسب برای این کار. بهترین راه برای توصیه های کفسابی کف ورقه با یک پاک میکرو. مبس (مبس) میکرو در سراسر طبقه سر خوردن برداشتن خاک و مو حیوان خانگی زحمت. سر مفصل گردنده آن را فوق العاده سریع برای پوشش مناطق بزرگ، آنها تحت میز و صندلی به راحتی، به علاوه آنها نیاز به آب کمتر است که بهترین دلیل کف پوش لمینیت ریسمانهای به راحتی اگر در معرض آب است.

اهمیت دادن به توصیه های کفسابی

شما هم می توانید راه حل توصیه های کفسابی یک تولید کننده از خرید و یا به یکی از خود (پایین حرکت کنید تا دستور من برای ساز پاک کننده کفپوش چند لایه در زیر). در هر صورت شما یک بطری اسپری نیاز به سرنگ راه حل توصیه های کفسابی بر روی پد پاک است. راهنمای سریع پاک کردن خشک با پاک کردن میکرو خود را یا استفاده از یک خلاء در کف چوب تنظیمات را به بالا می کشند گرد و غبار بزرگ و مو تعدیل پد میکرو با آب گرم و اسپری بر روی راه حل توصیه های کفسابی از انتخاب شما پاک کردن کف وقتی پد میکرو بیش از حد کثیف می شود به سادگی – شستشو، جایگزین سایت خبر آنلاین و ادامه زمانی که شما به پایان رسید شستشو پد میکرو و قرار دادن آن در ماشین لباسشویی در شستشوی بهداشتی توصیه نمی شود تاب خورده کفپوش توصیه های کفسابی کف کفپوش با مبس (مبس) رشته یا زمین شوی اسفنجی را به شما طول بکشد، علائم ترک رگه و، زیرا استفاده از مقدار زیادی از آب آن را آسان تر برای رطوبت به نزول به ترک خواهد کرد. اگر رطوبت می شود را به هیئت مدیره هسته ورقه ورقه می توان آن را طبقه ورقه ورقه در طول زمان پیچ و تاب. مهم نیست که چه تولید کننده شما را در مورد طبقه خود داشتن یک سیستم قفل مهر و موم شده، مگر اینکه شما خاص کف پوش لمینیت ضد آب با لبه های مومی من هرگز با استفاده از یک رشته و یا اسفنج پاک کردن در کف ورقه ورقه توصیه خریداری کرده اید گفت. سرایدار در دفتر ما در پکن با استفاده از یک رشته مرطوب پاک چکیدن و کفپوش تنها پس از دو سال از مصرف تاب.

رعایت توصیه های کفسابی

به کارگیری کلیه توصیه ها کفسابی

به پایین این صفحه اسکرول برای خواندن کارهای من باید ها و نبایدها برای مراقبت از کف پوش لمینیت، به علاوه راهنمایی پاداش برای از بین بردن لکه های عجیب و غریب و یا علائم خیره. ۳ بهترین راه برای شروع Swiffer پاک کردن در عمل هرگز یک راه مناسب برای انجام هر کاری است که به همین دلیل من قصد دارم به آن را ترک تا شما را انتخاب کنید چگونه bunnies گرد و غبار بزرگ شما و جست و خیز مو علف های هرز را از روی زمین وجود دارد. هر کس معمول شخصی خود را و اگر شما شادتر هستید برای انجام کارهای یک روش خاص پس از آن به آن می چسبد. در اینجا ۳ بهترین راه برای دریافت از چیزهای بزرگ خلاص قبل از شروع بشویم با آب هستند. من با سریع ترین روش آغاز شده و با کمترین به پایان رسید. اجرای یک خلا در طول زمین است. اطمینان کفسابی حاصل کنید که آن را بر روی تنظیم کف چوب مجموعه * و یا استفاده از پاک کردن میکرو (بدون آب) برای دریافت تمام توده بزرگ از مو و گرد و غبار است. شما می توانید خاموش باقی مانده آلومینیوم و قبل از استفاده از پد میکرو همان تصفیوی مرطوب شستشو و یا پاک کردن گرد و غبار خشک با یک نوع برق Swiffer بالا نکته – بهترین به رفت و برگشت یا خلاء در جهت این است که طبقه در گذاشته به جمع آوری تمام خاک بین شیار جای به دام انداختن آن است.

با برچسب: , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*