دقت در فرآیند کفسابی ضروری است !

آموزش چگونه به دقت در فرآیند کفسابی کف چوب سخت برای حفظ و نگهداری سرمایه گذاری زیبا شما ضروری است. از آنجا که خاک و دوده نمی توانید در طبقه چوب جنگلی پنهان کردن مانند آنها می توانند بر روی فرش، دقت در فرآیند کفسابی کف خود را ممکن است به نظر “نگهداری بالا.” با این حال، هنگامی که شما معمول خود، بهترین راه برای دقت در فرآیند کفسابی کفپوش چوب جنگلی نیست به نظر می رسد بسیار دشوار ایجاد.

برنامه ریزی زمانی کفسابی

دادن طبقه خود را گرد با پاک کردن میکرو و یا پارچه خواهد بود که بهترین دفاع روزانه خود را در برابر خش و آسیب سطح. دقت در فرآیند کفسابی میکرو پد اغلب به خاک دام، ذرات، و سایر آلرژن خانواده الکتریسیته ساکن. با استفاده از جارو به می تواند موثر باشد مثل همین برنامه تلگرام و همچنین، اما با استفاده از یک جارو تنها هل خاک اطراف. هنگامی که شما می خواهید برای تمیز طبقه خود را بدون آسیب رساندن به آنها، جلوگیری از بلند کردن میکرو خود را تا روی زمین وقتی که شما پاک این روش شما خاک به دام افتاده بر روی پد نگه دارید.

تعمیر و نگهداری هفتگی با سخت تر برخورد خواهد کرد که برای رسیدن به مناطق گرد روزانه نمی تواند برسد. جاروبرقی و زمین شوی مرطوب ایده آل برای گرفتن خاک از مناطق مشکل مانند گوشه ها و فضاهای بین هر قطعه از چوب های جنگلی هستند. با این حال، با استفاده از جاروبرقی و زمین شوی با احتیاط اضافی آمد که شما می خواهید برای تمیز طبقه بدون آسیب رساندن به آنها. اگر خلاء خود را دارای خدمات سنگ سابی یک نوار شخص برتر از اقران، مطمئن شوید که آن را به کف نوار برخورد کند. همچنین، چرخ در یک خلاء ممکن است در طبقه آسیب برساند. هنگامی که شما با استفاده از پاک کردن، به یاد داشته باشید که آب و چوب را مخلوط نیست! اجتناب از قرار دادن مایع بیش از حد در کف خود را. به آرامی طبقه خود را با یک پاک کننده کف چوب جنگلی اندازه کافی به آن تمیز بزرگ را خواهد بود. لمس ملایم یکی از بهترین راه برای دقت در فرآیند کفسابی کفپوش چوب جنگلی است.

دقت در فرآیند کفسابی

نکات مهم در امر کفسابی

استفاده از ابزار مناسب برای دقت در فرآیند کفسابی کف خود را – پاک کردن زوج با یک دستگاه قابل شستشو، پد کوچک برای گرد و دقت در فرآیند کفسابی. عمل الکترواستاتیک جذب خاک، میکرو و حساسیت زا خانگی کفسابی رایج است. اجتناب از استفاده از آب و سرکه، پاک کننده مبتنی بر صابون، موم و یا بخار پاک کننده ها در طبقه چوب جنگلی خود را. سرکه و آب واقع کسل کننده پایان طبقه در طول زمان، در حالی که پس مانده صابون و موم مرخصی. تمییز کننده توسط بخار قرار گرما و آب بیش از حد در طبقه خود را، که می تواند به حجامت و بلند مدت آسیب منجر شود.

گرد منظم و دقت در فرآیند کفسابی نگه می دارد طبقه چوب جنگلی به دنبال جدید. اما تشک محافظ می تواند زندگی طبقه خود را بیشتر. استفاده از طبیعی لاستیک فرش با یک الگوی وفل در راه ورود و یا مناطق ترافیک بالا، و استفاده از محافظ های کف در مبلمان احساس می شود. بسته به میزان ترافیک در خانه خود را، توصیه می کنیم پرداخت طبقه هر ۲-۳ ماه با ما استخوان طبقه چوب جنگلی لهستانی و شن و ماسه و بازپرداخت تقریبا هر ۳-۵ سال.

با برچسب: , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*