سنگسابی و ساب زدن انواع سنگ کف ۰۹۱۲۸۵۸۹۶۸۵

سنگسابی - سنگ سابیسنگسابی  یا سنگ سابی

سنگسابی خود را به ما بسپارید چرا که تخصص ما تنها این کار است است. کفسابی و سنگ سابی ایتالیایی، انواع سنگ اعم از دهببید – صلصالی -هرسین – آباده-خوبان-شیراز,گوهره- تراورتن و …. و نیز انواع گرانیت از جمله نهبندان – خرم آباد-نطنز- مروارید و … و انواع موزاییک و بتون یا بتن و سرامیک وانواع کف به صورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیل با بیش از ۳۰سال سابقه کاری

ساب سنگ توسط ساب زن سنگسابی

در بسیاری از موارد به اشتباه اسید یا جوهرنمک یا وایتکس یا موادی که حاوی اسید میباشد روی سنگ ریخته میشود که سنگ را لک و کدر می کند و به هیچ عنوان با اصول سنگسابی منطبق نمی باشد که برای ازبین بردن لک و درخشش سنگ باید ساب زده شود تا سنگ به صورت براق و یکدست شود.

کفسابی و سنگ سابی و دلایل ساب زدن سنگ:

دلایل مختلفی برای انجام این کاروجود دارد که عبارت است از:

۱- سنگسابی (سنگ سابی) برای از بین بردن پستی وبلند سنگ و یک دست نمودن و همسطح کردن سنگ که باعث آینه ای یا شیشه ای شدن سنگ خواهد شد. در این موارد  سنگ آینه ای یا شیشه ای کردن سنگ کف بدین صورت است که بعد از چندین مرحله ساب زدن سنگ با استفاده از لقمه های مخصوص ایتالیایی سنگ به قدری براق و شیشه ای میشود که میتوانید عکس خود و تصویر سقف و لامپ را روی سنگ مشاهده نمایید.

۲- دغدغه اکثر کارفرمایان و کسانی که کارساختمانی انجام می دهند انجام کار خوب و بی عیب و نقص است که اجرای ما به آنها این تضمین و اطمینان را میدهد که ساب سنگ را به صورت اصولی (ایتالیایی) و با لقمه ایتالیایی انجام دهد

۳- تجربه ی ما در امر سنگسابی  و کف سابی  گواهی دیگر در این امر می باشد، هم چنین بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا،دستگاه های مکانیزه، کادر اجرایی متخصص و مجرب و کار آزموده  سعی در ارائه بهترین خدمات سنگ سابی به هموطنان گرامی در نقاط مختلف دارد.

 انواع سنگ سابی

سنگسابی: سنگسابی انواع سنگ،گرانیت،موزاییک،بتون،سرامیک و ….

نماشویی: شستن نماهای سنگی،آجری،سیمانی،شیشه ای و ….

کفشویی: کفشویی انواع سنگ،گرانیت،سرامیک و ….

خدمات سنگسابی

خدمات سنگ سابی انواع مختلفی دارد از جمله :

  خدمات سنگسابی مرحله ۱

سابزنی ساب زن…  سابیدن سنگ کف منزل – کفسابی و سنگساب وساب سنگساب پله  و پاگرد  کفسابی کفسابی و سنگسابی پاگرد. کفسابی یا کف سابی پله – کفسابی یا کف سابی پاگرد. انجام کار به سریع ترین شکل و به صورت تخصصی -سنگ سابی یا سنگسابی پله – ساب زدن سنگ.

سابیدن سنگ کف منزل – ساب موزاییک یا موزائیک.کفسابی قبل از پارکت.کفسابی همه نوع موزائیک یا موزاییک.سنگساب کف سابی قبل از پارکت.

خدمات سنگسابی مرحله ۲

کفسابی رحمانی.موزائیک سابی .گرانیت سابی.سرامیک سابی.ساب زدن همه نوع سنگ.ساییدن سنگ.ساب زدن سنگ.بتن یا بتون سابی.کفسابی نمونه.کفسابی جلا.کفسابی درخشان سنگسابی یا سنگ سابی موزائیک کف سابی سنگ به صورت حرفه ای – کفسابی سنگ سنگ سابی سنگ – سنگ – شرکت کفسابی یا سنگ سابی یا کف سابی یا سنگ سابی با کادری مجرب و آموزش دیده در این زمینه ی تخصصی

سنگ کاری ساب کف  کف ساب – ساب زدن کف – کفشویی سنگ – شستشوی سنگ با دستگاه پیشرفته – سرامیک سابی – گرانیت سابی – گرانیت سابی – گوهره ساب – ساب زدن سنگ موزائیک یا موزاییک به صورت حرفه ای و آموزش دیده با تخصص های ویژه و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در این زمینه

ساب سنگ چیست ؟

در زمینه ی ساب سنگ و کفسابی با سابقه ی درخشان بیش از ۲۵ سال کار در امر ساب زدن سنگ ، آماده ارائه خدمات به صورت تخصصی ، با کادری مجرب و حرفه ای در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان می باشیم.

ساب سنگ انواع مختلفی دارد ، که بسته به انواع سنگ های : معمولی ، گرانیت، موزائیک ، تراورتن، دهبید، آباده و گوهره با روش های مخصوص به خود انجام می گیرد. هم چنین در مورد ساب زدن سنگ برای سنگ های خوی، مرمریت، بتن، و یا بتون و … نهایت دقت می بایست به کار گرفته شود. در این جهت خدمات کفسابی ما توصیه می گردد.

انواع انجام ساب سنگ

خدمات ساب سنگ نیز انواع مختلفی دارند که عبارتند از : کفسابی سنگ, کفسابی و سنگسابی و سنگ سابی، کفسابی پارکت وسرامیک, کفسابی منزل, ساییدن سنگ کف و غیره … ، لذا لازم به ذکر است که هرکدام از این موارد با توجه به مقتضیات و در نظر گرفتن نیازمندی های خود به کارگرفته شوند.

ساب سنگ

خدامات اراده شده در زمینه ی ساب انواع سنگ :

در زمره ی خدمات ساب سنگ انواع سنگ های معمولی ، گرانیت ، موزائیک ، لاشه ، بتون ، گوهره ، هرسین ، تراورتن ، سنگ های چینی و …مورد استفاده قرار گرفته و بسته به هرکدام از روش ویژه ای استفاده می گردد. هم چنین جرم گیری انواع سطوح و براقیت انواع کف و دیوار ، تبدیل انواع سنگهای قدیمی و کهنه به نو و نیز ساب ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده و ماندگاری بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

 ساب سنگ و نماشویی

از آن جایی که خدمات ساب سنگ ، ارتباط تنگاتنگی با نماشویی دارد به این منظور ، نماشویی در موارد زیر طبقه بندی می گردد:

  • نماشویی برای انواع نماهای آجری ، سنگی ، کامپوزیت ، شیشه ای و …
  • نماشویی با دستگاه واتر سند بلاست
  • نماشویی با طناب و داربست

دلایل ساب سنگ چیست ؟

در وهله ی اول کلیه ی خدمات سنگ سابی برای از بین بردن ناخنک سنگ ها یا پستی و بلندی در میان سنگ به کار می رود. هم چنین به جهت صاف شدن سطوح سنگ و یکدست شدن آن کفسابی انجام می شود.

ساب سنگ برای از بین بردن عوارض مختلف اعم از ریختن سیمان ، گچ، رنگ، جرم، کدری سنگ، و یا مات بودن و غیره  نیز به کار گرفته می شود.

کفسابی ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده سنگ بکار می رود.

گام های سنگ سابی و ساب سنگ ایتالیایی:

۱- ساب با لقمه ی   ۴۶  برای رفع پستی و بلندی سنگ و یکدست شدن آن

۲- ساب با لقمه ی   ۶۰  برای از بین بردن خط های زبر ایجاد شده قبلی

۳- ساب با لقمه ی ۱۲۰

۴- ساب با لقمه ی ۲۲۰

۵- ساب با لقمه ی لاکی یا ۴۰۰ برای براق شدن

۶- ساب با لقمه ی  ۸۰۰ برای براق شدن بیشتر

۷- ساب با لقمه ی  سیناکس برای شفافیت سنگ

۸- ساب با لقمه ی ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده سنگ بکار می رود.

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی و یا کف سابی به صورت حرفه ای توسط کادر مجرب ما انجام می گیرد. هم چنین سنگ سابی توسط گروه با تخصص ویژه ی سنگسابی نیز توسط ما انجام می گردد. از آن جا که ساب سنگ امری حرفه ای و تخصصی است ، ما با تجربه ی فوق العاده ی خود در زمینه ی کفسابی و ساب انواع سنگ اعم از گوهره و گرانیت و تراورتن و آباده و مرمریت و یا حتی بتن و بتون در خدمت شما عزیزان جهت انجام خدمات مورد نظر شما خواهیم بود.

کف سابی سنگ

همان گونه که در تصاویر و در بخش نمونه کارها ملاحظه می کنید، کفسابی ، تاثیر به سزا و فوق العاده ای در جلابخشی و براق شدن سطوح کف دارد ، عملیات کفسابی و ساب سنگ اگر به صورت درست و اصولی انجام گیرد ، نه تنها می تواند موجب زیبایی فوق العاده ای گردد ، بلکه خواهد توانست که پستی و بلندی های کف و مشکلات اجرایی کف را تا حدود زیادی برطرف نماید .

کف سابی سرامیک

ساب سنگ و کف سابی ، اهمیت فوق العاده ای در زیبایی ساختمان دارند ، چرا که اگر خدمات کفسابی به صورت حرفه ای انجام گیرند، می توانند تا حدود زیادی موثر واقع شده و سنگ کف را بسیار بهتر نشان دهند . هم چنین براق شدن سنگ کف ، سبب می شود که توجه افراد به زیبایی چشم گیر کف جلب گردد.