ساب سنگ چیست ؟

در زمینه ی ساب سنگ و کفسابی با سابقه ی درخشان بیش از ۲۵ سال کار در امر ساب زدن سنگ ، آماده ارائه خدمات به صورت تخصصی ، با کادری مجرب و حرفه ای در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان می باشیم.

ساب سنگ انواع مختلفی دارد ، که بسته به انواع سنگ های : معمولی ، گرانیت، موزائیک ، تراورتن، دهبید، آباده و گوهره با روش های مخصوص به خود انجام می گیرد. هم چنین در مورد ساب زدن سنگ برای سنگ های خوی، مرمریت، بتن، و یا بتون و … نهایت دقت می بایست به کار گرفته شود. در این جهت خدمات کفسابی ما توصیه می گردد.

انواع انجام ساب سنگ

خدمات ساب سنگ نیز انواع مختلفی دارند که عبارتند از : کفسابی سنگ, کفسابی و سنگسابی و سنگ سابی، کفسابی پارکت وسرامیک, کفسابی منزل, ساییدن سنگ کف و غیره … ، لذا لازم به ذکر است که هرکدام از این موارد با توجه به مقتضیات و در نظر گرفتن نیازمندی های خود به کارگرفته شوند.

ساب سنگ

خدامات اراده شده در زمینه ی ساب انواع سنگ :

در زمره ی خدمات ساب سنگ انواع سنگ های معمولی ، گرانیت ، موزائیک ، لاشه ، بتون ، گوهره ، هرسین ، تراورتن ، سنگ های چینی و …مورد استفاده قرار گرفته و بسته به هرکدام از روش ویژه ای استفاده می گردد. هم چنین جرم گیری انواع سطوح و براقیت انواع کف و دیوار ، تبدیل انواع سنگهای قدیمی و کهنه به نو و نیز ساب ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده و ماندگاری بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

 ساب سنگ و نماشویی

از آن جایی که خدمات ساب سنگ ، ارتباط تنگاتنگی با نماشویی دارد به این منظور ، نماشویی در موارد زیر طبقه بندی می گردد:

  • نماشویی برای انواع نماهای آجری ، سنگی ، کامپوزیت ، شیشه ای و …
  • نماشویی با دستگاه واتر سند بلاست
  • نماشویی با طناب و داربست

دلایل ساب سنگ چیست ؟

در وهله ی اول کلیه ی خدمات سنگ سابی برای از بین بردن ناخنک سنگ ها یا پستی و بلندی در میان سنگ به کار می رود. هم چنین به جهت صاف شدن سطوح سنگ و یکدست شدن آن کفسابی انجام می شود.

ساب سنگ برای از بین بردن عوارض مختلف اعم از ریختن سیمان ، گچ، رنگ، جرم، کدری سنگ، و یا مات بودن و غیره  نیز به کار گرفته می شود.

کفسابی ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده سنگ بکار می رود.

گام های سنگ سابی و ساب سنگ ایتالیایی:

۱- ساب با لقمه ی   ۴۶  برای رفع پستی و بلندی سنگ و یکدست شدن آن

۲- ساب با لقمه ی   ۶۰  برای از بین بردن خط های زبر ایجاد شده قبلی

۳- ساب با لقمه ی ۱۲۰

۴- ساب با لقمه ی ۲۲۰

۵- ساب با لقمه ی لاکی یا ۴۰۰ برای براق شدن

۶- ساب با لقمه ی  ۸۰۰ برای براق شدن بیشتر

۷- ساب با لقمه ی  سیناکس برای شفافیت سنگ

۸- ساب با لقمه ی ایتالیایی برای درخشندگی و شفافیت فوق العاده سنگ بکار می رود.