نماشويي ساختمان – نماشویی ساختمان بدون داربست و باطناب

به جرئت می توان گفت که نمای هر ساختمان، یکی از مهم ترین اجزای آن می باشد. در حقیقت نما، اولین بخش از ساختمان است که به چشم می خورد و اولین ذهنیت را در ذهن مخاطب ایجاد می کند. بنابراین از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. اما این نما پس از مدتی کثیف شده و یا در اثر باران و مخصوصا باران های شهر تهران که خاصیت اسیدی نیز دارند، مات و کدر می گردد. در این مواقع نماشویی ساختمان ضروری است. چرا که نماشویی علاوه بر ایجاد نمای زیبا ظاهری برای ساختمان شما، لایه اسیدی و آلوده را از روی نمای ساختمان شما زدوده و سبب می شود که نمای ساختمان بیش از اندازه دچار آسیب نگردد. در مجموع می توان نماشويي ساختمان را یکی از مهم ترین خدمات ساختمانی محسوب نمود. در این نوشتار، درباره نماشویی ساختمان اطلاعاتی کسب کرده و در ادامه درباره انواع نماشویی از جمله نماشویی بدون داربست و یا نماشویی ساختمان باطناب صحبت خواهیم نمود. در نهایت درخواهیم یافت که چرا کفسابی و نماشویی ساختمان را جزء مهم ترین خدمات ساختمانی برمی شمارند. (ضمن این که به این کار، کار در ارتفاع یا راپل کاری و به انجام دهنده آن راپل کار می گویند.) پس با ما همراه باشید:

نماشویی با طناب بدون داربست
نماشویی بدون داربست

مفتخریم اعلام داریم که تیم «خدمات کفسابی» با بهره گیری از بهترین امکانات و دستگاه های پیشرفته و حرفه ای نماشويي ساختمان و نیز با استفاده از بهترین مصالح و استفاده از تکنولوژی مواد نانو، در پایان کار به منظور تمیزی و دوام بیش تر با بهترین قیمت در سرتاسر استان تهران بزرگ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

در حقیقت، سابقه ی بیش از ۱۵ ساله ما در امر نماشویی ساختمان با استفاده از نیروی کار متخصص، سبب اعتبار تیم ما در طول سالیان متمادی گشته است.

نماشویی ساختمان چیست ؟

در حقیقت «نماشویی ساختمان» (که بعضا با نام های «کار در ارتفاع» و یا «راپل کاری» نیز شناخته می شود) همان گونه که از نامش پیدا است، به معنای شستن نمای ساختمان است. امروزه با وجود آلاینده های موجود در هوا، دود و نیز گرد و غبار و هم چنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان، لزوم شست و شوی دوره ای نمای ساختمان ها در کلان شهر ها احساس می گردد. چرا که باران آغشته به این آلاینده ها پس از مدتی بارش روی ساختمان، می تواند باعث تثبیت گرد و غبار و آلودگی روی سطح سنگ های ساختمانی می گردد.

البته گفتنی است که تنها ساختمان های قدیمی و یا باد و باران خورده نیستند که به نماشویی ساختمان نیاز دارند. امروزه نیاز به خدمات نماشويي ساختمان در بسیاری از ساختمان های نوساز نیز احساس می گردند. شاید می پرسید چگونه ممکن است؟ بایستی خاطرنشان کنیم که همان گونه که می دانید، در ساختمان های نوساز پس از اتمام عملیات اجرایی ساخت، مشاهده می شود که مصالح ساختمانی مختلف مثل گچ و سیمان و … روی نمای ساختمان کم و بیش ریخته شده و پاشیده شده است. در نتیجه این ساختمان ها نیز به شستشوی نما نیاز پیدا می کنند. پس از انجام نماشویی و زدودن مصالح پاشیده شده روی نمای ساختمان، می توان زیبایی واقعی نما را نظاره نمود.

هم چنین شستن نما و راپل کاری باعث ترمیم سنگ نمای ساختمان که ترک خورده و یا در طول سالیان از بین رفته است، می گردد. در مجموع توصیه می شود که خدمات نماشویی سالی یک برا برای هر ساختمان انجام گردد. متاسفانه بسیاری به علت عدم اطلاع از آسیب های سنگ نما، انجام نماشويي را به تعویق انداخته و این سبب می شود که خوردگی ها و ترک هایی که در سطح سنگ به وجود آمده، در عمق پیشرفت نماید. گاهی مشاهده می شود که این پیشرفت به حدی است که حتی برای برخی از سنگ ها ریزش نیز اتفاق افتاده و در این موارد تعویض نما کارساز خواهد بود که هزینه ای بسیار سنگین و گزاف نسبت به انجام نماشویی دارد.

نماشویی ساختمان در نیاوران

انواع نماشویی ساختمان و روند کار آن

به طور کلی نماشويي با دستگاه هایی از جمله سندبلاست(واتر سندبلاست)، واترجت و … انجام می گردد. لذا افراد مختلف با توجه به وضعیت کلی ساختمان و نیز بودجه خود، از روش های زیر برای نماشویی ساختمان استفاده می نمایند:

 • الف) استفاده از داربست برای شست و شوی نما (نماشویی با داربست)

 • ب) استفاده از طناب برای نماشويي ساختمان (نماشویی باطناب یا نماشویی بدون داربست)

 • ج) استفاده از کمربند محافظ

اگر در مورد خدمات نماشویی ساختمان شروع به تحفیق کنید، با اندکی تحقیق درخواهید یافت که شغل راپل کاری یا نماشویی ساختمان امروزه در سراسر جهان به عنوان یکی از پرخطرترین مشاغل شناخته می گردد. چرا که اولا چون شغل این گروه، در «نما»ی ساختمان است، باید کلیه نقاط نما به خوبی شسته شده و غفلت از شستن هر نقطه سبب می شود که نما لکه دار شده و زیبایی ساختمان به کلی از دست برود. ثانیا همان گونه که بارها بر آن تاکید گردیده است، این گونه عملیات بایستی حتما توسط نیروی انسانی کارآزموده و باتجربه انجام گیرد. چرا که خطر سقوط افراد در این کار همواره وجود دارد.

شاید تعجب کنید اگر بشنوید که در همین کار نماشویی، مواردی وجود دارد که کارفرما متحمل پرداخت خسارت های کلان و دیه های فراوان گشته است. در این میان مفتخریم اعلام نماییم که گروه «نماشویی باقری» با بیش از ۱۵ سال سابقه در انجام این خدمات، حتی یک مورد از این خطرات را در کارنامه و سوابق خود به یاد ندارد. چرا که «ایمنی» به شدت در کار ما رعایت شده و بر استفاده از کمربند محافظ و … تاکید می گردد.

با این تفاسیر در میان مواردی که در بالا ذکر گردید، روش نماشویی با داربست دارای امنیت نسبی بیشتری نسبت به سایر روش ها است. چرا که در روش استفاده از داربست، علاوه بر تکیه گاهی که داربست ایجاد می نماید، کمربند محافظی نیز برای نماشويي ساختمان به کار گرفته شده و تعادل به وسیله آن حفظ می گردد.

نماشویی ساختمان با طناب

روش های شست شوی نمای ساختمان

در مجموع در انجام خدمات نماشویی ساختمان، سه روش کلی به کار گرفته می گردد که در مورد هر کدام از این موارد در زیر به صورت خلاصه توضیح خواهیم داد:

 • روش اول: در این روش، شست و شو به کمک آب انجام می گیرد. چرا که این روش جرم و آلودگی سطحی نمای ساختمان زیاد بوده و با استفاده از آب، نمای ساختمان زیبایی خود را به دست خواهد آورد.
 • روش دوم: در این روش، از آب و سیلیس برای شستن نمای ساختمان استفاده می گردد. این روش نسبت به روش اول قوی تر بوده و لکه ها و جرم های سختی که در نمای ساختمان تثبیت شده است، معمولا در این روش پاک می گردد.
 • روش سوم: کارایی روش سوم در از بین بردن ماسه شسته و تمیزیری گرانیت و برخی سنگ ها بوده و در آن از اسید استفاده می گردد که در اصطلاح به آن اسیدشویی می گویند. البته این روش به دلیل استفاده از اسید اندکی حساس بوده و می بایست حتما توسط نیروی متخصص و ماهر انجام گردد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

نکته ی مهم دیگری که در مورد نمای ساختمان مطرح است، بحث پیچ رولپلاک کردن سنگ نما است. این کار معمولا برای تثبیت سنگ نما استفاده گردیده و سنگ به وسیله پیچ مخصوص در داخل نما به صورت کامل تثبیت می گردد.

انجام پیچ و رولپلاک برای سنگ نما، هنگامی مطرح است که احتمال سقوط سنگ، از نمای ساختمان وجود داشته و در بسیاری از ساختمان ها این مشکل مشاهده می گردد. با توجه به خطر فوق العاده زیادی که سقوط سنگ نما برای رهگذران و ساکنین ساختمان دارد، به محض مشاهده اولین سقوط و یا لقی در سنگ نما، باید برای انجام آن اقدام فرمایید. تنها راه حل این مشکل نیز انجام پیچ و رولپلاک برای سنگ نمای ساختمان می باشد.

یکی از نکات بسیار بسیار مهمی که در مورد پیچ و رولپلاک ساختمان مطرح می گردد، عدم دیده شدن آن است. بسیاری از کارفرمایان بر این باورند که دیده شدن پیچ و رولپلاک باعث می گردد که زیبایی نمای ساختما به کلی از بین برود به همین جهت بر دیده نشدن آن تاکید ویژه دارند. بایستی در این زمینه این اطمینان را به شما بدهیم که اصلا نیاز نیست در این مورد نگران باشید. چرا که می توان به کمک بتونه به صورت کامل روی پیچ را با رنگ مشابه سنگ پوشانید. این امر سبب می شود که به هیچ عنوان استفاده از پیچ و رولپلاک در نمای ساختمان قابل تشخیص نبوده و زیبایی نمای ساختمان به صورت کامل حفظ گردد.

نماشویی ساختمان با طناب بدون داربست

هزینه و قیمت نماشویی چقدر است ؟

هزینه و قیمت نماشویی ساختمان، یکی از سوالاتی است که کلیه مشتریان عزیز در تماس با ما مطرح می سازند. در این مورد نیز بایستی این مورد را برای شما مطرح سازیم که تعرفه و قیمت نماشویی معمولا به عوامل کاملا مختلفی بستگی دارد که در این جا به طور مثال به چند مورد آن ها اشاره خواهیم نمود. (با این حال برآورد دقیق قیمت نیاز به حضور در محل و یا ارسال عکس های ساختمان شما در تلگرام ما دارد.)

آیتم اول موثر در هزینه نماشویی ساختمان: ارتفاع

بسیاری از فعالان حوزه نماشویی ساختمان, ارتفاع ساختمان را مهم ترین گزینه موثر در قیمت نماشویی ساختمان می دانند. چرا که اگر ارتفاع ساختمانی که می خواهید خدمات «نماشویی» برای آن انجام گردد از حد مشخصی بیشتر باشد، قطعا نیاز به داربست خواهید داشت. در نتیجه، هزینه بالتبع اندکی بالا خواهد رفت. با این همه، در بسیاری از ساختمان ها که ارتفاع آن ها به مراتب کمتر است، می‌توان عملیات نماشويي ساختمان را به صورت حرفه ای و با استفاده از طناب (البته با هماهنگی کارفرما) و با هزینه به نسبت کمتر انجام داد.

آیتم دوم موثر در قیمت نماشویی ساختمان: جنس سنگ

به جرئت می توانیم اظهار کنیم که جنس سنگ یکی از مهم ترین مورد موثر در برآورد تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان قلمداد می گردد. طبیعی است که هر نوع سنگ، از ویژگی های فیزیکی خاص خود همانند سختی و … برخوردار بوده و به همین دلیل همواره تاکید می گردد که برآورد قیمت نماشویی ساختمان در محل و با بازدید صورت گیرد. با این حال اگر جنس سنگ را می دانید یا می توانید از آن عکس تهیه نمایید و در تلگرام ارسال بفرمایید، از این بابت جای نگرانی نخواهد بود.

آیتم سوم موثر در هزینه نماشویی ساختمان: وجود آب و برق سه فاز

همان گونه که می دانید در هر پروژه ای، امکانات در دسترس بر هزینه ی پروژه موثر است. وجود آب و برق سه فاز نیز برای انجام خدمات نماشویی با کیفیت بالا  لازم است. بنابراین اثرگذاری این فاکتورها بر قیمت نماشویی امری بدیهی است.

نماشویی با داربست

آیتم چهارم موثر در قیمت نماشویی ساختمان: میزان آلودگی و عمر سنگ مصرفی در نما

باید این مورد بررسی شود که نماشويي ساختمان برای چه مدت انجام نشده است. در بعضی ساختمان ها این پدیده مشاهده می شود که سطح سنگ نمای ساختمان برای مدت ها شسته نشده و در نتیجه آلودگی های سطحی سنگ، در عمق آن تثبیت گشته است. طبیعی است که پاک کردن این نوع آلودگی ها به نسبت دشوارتر بوده و زمان بیشتری را می طلبد. بنابراین این مورد نیز بر قیمت ها تاثیرگذار خواهد بود.

آیتم پنجم موثر در هزینه نماشویی ساختمان: ترمیم سنگ نما

البته همان گونه که به آن اشاره گردید، در پروسه نماشویی ساختمان امکان انجام ترمیم سنگ نما نیز وجود دارد. با این حال انجام آن، کاملا بسته به نظر کارفرما خواهد بود. لذا در این مورد بایستی با کارفرما توافق شود که در صورت خواست کارفرما، بالطبع، هزینه نماشویی اندکی بیشتر خواهد گردید.

سوال: آیا شست و شوی نما و پیچ و رولپلاک کردن آن، امری ضروری است ؟ آیا به چشم می آید ؟

پاسخ: بلی! تجربه ما گواه بر این مدعا است که امر شست و شوی نما و مخصوصا پیچ رو رولپلاک کردن آن به دلیل ایجاد امنیت، امری بسیار ضروری بوده و کاملا به صرفه و مناسب است. به گونه ای که ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که پس از انجام کار، خواهید دید که هزینه نماشویی که توسط شما پرداخت گردیده، کاملا موثر بوده است.

عوامل موثر در هزینه و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما چیست ؟

حال که عوامل موثر در نماشویی ساختمان را شرح دادیم، نوبت به ذکر عوامل موثر در هزینه و قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما می رسد. در زیر این موارد را به ترتیب شرح خواهیم داد:

آیتم اول موثر در هزینه پیچ رولپلاک سنگ نما: ویژگی های پیچ و رولپلاک

این مورد کاملا طبیعی است! در حقیقت جنس، مقدار و نیز سایز پیچ و رولپلاکی که قرار است در نما استفاده گردد، آیتمی بسیار موثر در هزینه و قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما خواهد بود.

آیتم دوم موثر در هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما: استفاده یا عدم استفاده از داربست

بحث استفاده از داربست در پروسه انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما، امری بسیار مهم است. اگر کارفرما بنا به مسائل ایمنی درخواست استفاده از داربست را دارد، می تواند تهیه آن را به تیم ما بسپارد یا خود تهیه و اجرای آن را انجام دهد.

آیتم سوم موثر در قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما: وجود برق

طبیعی است که چون پروسه ما با برق انجام می گردد، وجود برق مورد نیاز پروژه، آیتمی تاثیرگذار بر انجام کار خواهد بود.

آیتم چهارم موثر در هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما: بتونه کاری

این مورد کاملا بسته به تشیخص و نظر کارفرما است. همان گونه که پیش تر ذکر شد، بتونه کاری پس از پیچ رولپلاک ساختمان و استفاده از موارد مخصوص برای یک دست کردن رنگ سنگ در صورت نیاز و نظر کارفرما، آیتمی تاثیرگذار بر پروژه خواهد بود.

با این حال باز هم این نکته بسیار اهمیت دارد که اگرچه موارد فوق همگی جزء آیتم های پروژه هستند، اما قیمت نهایی در این گونه کارها بسته به شرایط محیط کاری بوده و با بازدید از محل می توان قیمت دقیقی را ارائه نمود.

دلایل و لزوم پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

همان گونه که در بالا ذکر گردید، پیچ و رولپلاک پروسه ای است که باعث می شود سنگ نمای ساختمان تثبیت گردیده و مانع افتادن سنگ می گردد. این عملیات، از خطرات بسیار زیادی جلوگیری می نماید. هم چنین در صورت عدم انجام این عملیات، احتمال سقوط آن روی عابرین وجود دارد و می تواند خسارات و در برخی موارد دیه ی سنگین و جبران ناپذیری را تحمیل نماید.

بسیاری از مشتریان انجام عملیات پیچ و رولپلاک ساختمان را کاری هزینه بر و پردردسر می دانند و مرتب آن را به تعویق می اندازند. با این حال این اطمینان را به شما می دهیم که تیم «خدمات کفسابی» با بیش از ۱۵ سال سابقه تخصصی در امر پیچ و رولپلاک ساختمان، این اطمینان را به شما خواهد داد که کار با سرعت، ارزان ترین قیمت بازار و بهترین کیفیت به شما ارائه گردد.

امروزه متاسفانه شاهد حضور بی رویه افراد غیر متخصص در زمینه نماشویی ساختمان هستیم. متاسفانه بسیاری از این افراد از تجربه کاری لازم برخوردار نبوده و بسیاری سابقه کاری حتی زیر ۱ سال نیز دارند. این افراد نماشويي ساختمان را به صورت بدون داربست و با هزینه ای پایین تر انجام می دهند. اما دو نکته در کار آن ها وجود دارد:

 1. اولا انجام نماشويي ساختمان توسط این افراد، به شکل تمیز و کامل نیست. بسیار رخ داده است که در برخی موارد، برخی قسمت ها از قلم افتاده و شخص به دلیل هزینه کمی که در ابتدا پیشنهاد داده، از انجام کار سر باز زده و ادامه کار را منوط به تسویه حساب می داند.
 2. در بسیاری از موارد، این افراد به دلیل عدم تجربه کاری از ارتفاع سقوط کرده و در نتیجه استرس و خسارت فوق العاده زیادی را متحمل کارفرما می سازند. لذا در این موارد باید احتیاط گردد.

مفتخریم که تیم نماشویی «خدمات کفسابی» امروزه در سراسر استان تهران بزرگ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و برای هر کدام از دو نوع نماشويي ساختمان، یعنی نماشویی با داربست و یا نماشویی بدون داربست یا نماشویی با طناب، آمادگی و تجربه و تخصص کافی را داشته و کاملا نکات ایمنی را در هر دو نوع رعایت می نماید.

انجام نماشويي ساختمان به بهترین شکل و کیفیت و عدم وقوع حتی یک اتفاق ناگوار در بیش از ۱۵ سال سابقه ما، سبب اعتبار ما در نزد مشتریان گشته است و سبب شده که کارفرمایان گرامی، تیم ما را به سایرین معرفی نمایند.

تا اینجا با ویژگی ها و جزئیات نماشویی ساختمان و یا راپل کاری آشنا شدیم. حال قصد داریم که در ادامه به معرفی انواع مختلف نمای ساختمان پرداخته و ویژگی های هرکدام را برای شما عزیزان ذکر نماییم:

۱- نمای فریم لس (نمای شیشه ای)

نمای فریم لس یا همان نمای شیشه ای، به عنوان یکی از پرکاربردترین نماها در صنعت ساختمان شناخته گردیده و دلیل استفاده از آن نیز زیبایی ظاهری و یک دست شدن نما می باشد. این نما مزایای فوق العاده ای داشته و در ابعاد و طرح های مختلف در ساختمان ها اجرا می گردد. با این حال در بحث نماشویی ساختمان نمای فریم لس، تفاوت در اشکال نما اهمیتی ندارد.

معمولا در نمای فریم لس، نماشویی با طناب انجام می گردد. اگرچه در این نوع نمای ساختمان، می توان از داربست نیز استفاده نمود.

۲- نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت در حقیقت یک نوع نمای ساختمانی است که جنس آن ورق آلومینومی می باشد. این نما دارای طرح و رنگ های مختلف بوده و امروزه به عنوان نمایی شیک و مدرن در ساختمان ها شناخته می شود. به همین دلیل این نما در حال حاضر از محبوبیت فراوانی برخوردار بوده و لازم به ذکر است که جدا از ظاهر زیبا، این نما سبک بوده و اجرای آن نیز راحت است.

در مورد این نما نیز بحث نماشويي ساختمان آن بسیار مهم است. نماشویی نمای کامپوزیت می بایست حتما به صورت سالانه انجام شده و این نما قادر به نشان دادن ظاهر خود باشد.

۳- نمای سنگ

این نما دیگر نیازی به معرفی نداشته و با توجه به پیشینیه و تاریخچه ی نسبتا طولانی آن، کاملا شناخته شده تلقی می گردد. امروزه نمای سنگی، جایگاه ویژه ای در ساختمان سازی پیدا نموده و تنوع جنس و رنگ آن بسیار زیاد است. امروزه از انواع سنگ ها در نمای ساختمان استفاده می گردد که از جمله آن ها می توان به سنگ دهبید، رومی، تراورتن و در بسیاری از موارد نیز سنگ گرانیت اشاره نمود.

در این سنگ ها، پس از مدتی به علت ساختار و جنس، کیفیت افت نموده و نیاز به نماشويي ساختمان در نمای ساختمان احساس می گردد.

۴- ماسه شسته طرح دار

در این طرح، ظاهر ساختمان بسیار شیک بوده و در آن از ترکیب چندین رنگ از جمله سفید، قهوه ای، قرمز، نارنجی و … استفاده می گردد. قبل از اجرای نمای ماسه شسته، سیمان سفید و یا سیاه با پودر سنگ مخلوط گردیده و سنگ ریزه ها در آن کار گذاشته می شود. سپس با استفاده از فوم و مصالح مخصوص روی نمای ساختمان کشیده شده و با این کار، نمای ساختمان در طرح و رنگ مختلف نمایان می گردد.

این نما نیز پس از مدتی تحت اثر آلاینده ها و باران های اسیدی، کیفیت و زیبایی خود را از دست می دهد. در این موارد تنها راه حال بازگشت به حالت اولیه، انجام خدمات نماشویی ساختمان می باشد.

۵- نمای رنگ شده یا استر شده

در این نوع نما، پس از انجام سیمان کاری و یا استفاده از پودر سنگ، رننگ های مورد نظر زده شده و نتیجه در طرح هایی زیبا مشاهده می گردد. با این حال این نمای زیبا نیز پس از مدتی به نماشویی نیاز پیدا خواهد نمود.

۶- نمای سرامیکی یا کاشی

در برخی از مکان ها، نماهای متعددی به چشم می خورد که شباهت بسیار زیادی به سنگ دارند اما در حقیقت دارای ظرافت بیشتری نسبت به سنگ واقعی هستند. در این نوع نما نیز از سرامیک یا کاشی طرح دار استفاده گردیده و این نوع نما نیز برای به دست آوردن کیفیت و از بین رفتن چروک و کثیفی نیاز به نماشويي ساختمان پیدا خواهد کرد.

۷- شست و شوی نمای آجری

یکی از قدیمی ترین نماهایی که از گذشته تا کنون در ساختمان ها استفاده می شود، نمای آجری بوده که علاوه بر طرح و رنگ مناسب با محیط، سبب جذابیت نما می گردد. با این جال نمای آجری نیز امروزه رونق بسیار زیادی در نماسازی داشته و این روند هم چنان ادامه دارد.

به طور کلی می توانیم بگوییم که نمای آجری دو طرح دارد: الف) طرح نسوز (به رنگ قرمز) و ب) طرح آجر معمولی:

در حال حاضر، استفاده از هر دو نوع آجر در نمای ساختمان متداول بوده و هر کدام از ویژگی های خاص خود برخوردار است. این نما نیز با گذشت زمان به دلیل باران های اسیدی و آلاینده های هوا (مخصوصا در شهرهای بزرگ) دچار آلودگی شده و کیفیت و ظاهر اولیه خود را به کلی از دست می دهد. به همین دلیل است که برای این مشکل از نماشویی مواد نانو و سیلیس استفاده می گردد.

فراموش نکنید که در موارد انجام خدمات نماشویی ساختمان آجری باید در پایان کار حتما از مواد نانو استفاده نمود. این امر سبب می گردد که ماندگاری نمای آجری به مراتب افزایش یافته و شستشوی نما به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

لازم به ذکر است که معمولا برای شستشوی نمای آجری، از دستگاه واترجت و برق سه فاز استفاده می گردد.

تیم کاری گروه «خدمات کفسابی» با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر کفسابی و نماشویی ساختمان، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و شما برای مشاوره و حضور در محل کافی است که با ما تماس حاصل فرمایید.

 • خدمات نماشويي ساختمان تیم «خدمات کفسابی»
 • ارائه خدمات نماشویی در تهران
 • خدمات نماشویی در کرج
 • نماشویی با طناب
 • بهترین قیمت نماشویی ساختمان با بالاترین کیفیت
 • از بین بردن هر گونه چرک و کثیفی بر روی سنگ نما با استفاده از نماشویی با مواد نانو
 • خدمات نماشویی با مواد نانو و سیلیس
 • شستشوی نما در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران (منطقه۱،منطقه۲،منطقه۳،منطقه۴،منطقه ۵ و…) از جمله:میرداماد، شهرک غرب ، جردن ، قیطریه و زعفرانیه ، تجریش ، سعادت اباد، نیاوران ، آفریقا ، تهرانپارس ، پاسداران ،ولنجک ،  ونک و…
 • شستشوی نمای ساختمان با دستگاه های سندپلاست سه فاز
 • استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی نمای ساختمان
 • پیچ رولپلاک نمای ساختمان
 • نماشویی بدون داربست و با داربست
 • نماشویی ساختمان و شستشوی نما با کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچ نارضایتی در متراژهای متنوع
 • نماشویی انواع نما از جمله : فریم لس ، طرح دار ، نمای اجری ، کامپوزیت ، سنگ و…

کلمات کلیدی:

نماشویی,نماشویی ساختمان,نماشور,نماشویی در تهران,نماشویی در کرج,قیمت و تعرفه نماشویی,پیچ رولپلاک سنگ,نماشویی ساختمان با طناب,شست شوی نما,نماشویی با داربست,نما شویی بدون داربست,پیچ رولپلاک سنگ نما در تهران و کرج نماشويي ساختمان

متاسفانه به علت برخی بی توجهی ها توسط عده ای امروزه نمای زیبای برخی ساختمان ها در درازمدت نیز شسته نشده و این امر سبب شده است که آلودگی های سطحی در نمای ساختمان تثبیت گردد. در این موارد زدودن این آلودگی ها به سادگی میسر نخواهد بود.

بهترین سنگسابی را از ما بخواهید