کلیه خدمات کفسابی شما را انجام می دهیم …

 

نشانه طبقه مرطوب. کلیه خدمات کفسابی یک شغل عمده در سراسر جهان است. کار اصلی ترین پاک کننده برای کلیه خدمات کفسابی کف.

دلایل کف کلیه خدمات کفسابی

دلایل اصلی برای کلیه خدمات کفسابی عبارتند از:  برای جلوگیری از آسیب های ناشی از قطع و یا لغزش. آسیب های ناشی از ورقه و سفرهای در طبقه سطح یکی از علل عمده از آسیب تصادفی یا مرگ. عمل بد در کلیه خدمات کفسابی کف خود را از علل عمده حوادث است.

  • برای زیباسازی طبقه.
  • برای حذف لکه ها، خاک، بستر و مانع است.
  • برای حذف شن و ماسه که خراش و سایش پایین سطح.
  • برای حذف مواد حساسیت زا، در گرد و غبار خاص است.
  • برای جلوگیری از سایش به سطح (به عنوان مثال با استفاده از یک موم طبقه درزگیر و یا محافظ).
  • برای اینکه بهداشتی محیط زیست (به عنوان مثال در آشپزخانه).
  • برای حفظ یک کشش مطلوب (به عنوان مثال برای طبقه رقص).
  • روش های کلیه خدمات کفسابی کف
  • درمان مورد نیاز برای انواع مختلف طبقه بسیار متفاوت است.

کفسابی

لغزش یک خطر ایمنی مشترک برای روش های کلیه خدمات کفسابی که شامل آب یا سایر مایعات، به خصوص اگر زمین خیس است به سمت چپ است. خاک اره و چوب است در برخی از طبقات برای جذب مایعات که به جای سقوط از تلاش برای جلوگیری از آنها ریخته است. خاک اره است جاروب و به جای هر روز. این در گذشته در میخانه ها رایج بود و هنوز هم در برخی از قصابان و استفاده می شود. آن استفاده می شود مشترک به استفاده از برگ های چای به جمع آوری گرد و خاک از فرش و حذف بو.  امروزه آن است که هنوز کاملا رایج به استفاده از زمین دارای جدار سیلیسی، یا در واقع هر گربه نوع بستر مواد، برای حذف آلودگی از کف.

همچنین انواع گسترده ای از کلیه خدمات کفسابی ماشین آلات امروز در دسترس است مانند کفشوی برقی، اسکرابر کف خودکار و جارو کشیدن ماشین آلات و استخراج فرش است که می تواند عمیق تمیز تقریبا هر نوع طبقه سخت یا سطح کف فرش در زمان بسیار کمتر از آن با استفاده از یک وجود دارد روش کلیه خدمات کفسابی سنتی است.

کفسابی کفپوش ها

انواع مختلف کفپوش چوبی ممکن است مراقبت کاملا متفاوت بسته به اینکه آیا آنها مومی هستند، روغن و یا یک پوشش پلی اورتان است. برای تعیین نوع پایان یک کف چوب و همیشه آن را درمان در شیوه ای مناسب، به عنوان مثال آن را دشوار است برای روشن شدن چوب موم طبقه از طبقه پوشش داده شده با پلی اورتان آن مهم است. دستورالعمل کلیه خدمات کفسابی ساده: پاک کردن کف از هر مبلمان است که آسان به حرکت می کند. جارو و یا خلاء تمام خاک سست و آوار. پاک کردن زمین، رفتن همراه با دانه. برای کف پلی اورتان پوشش داده شده، تعدیل پاک کردن با آب و چند قطره از مایع ظرفشویی. مطمئن باشید که به حلقه از پاک کردن به طور کامل قبل از استفاده از آن را بر روی زمین. اجرای به جلو و عقب، خود را به دانه از چوب در سکته مغزی صاف. هنوز آب لاکی یا طبقه shellacked استفاده نمی کند، به عنوان آن را می توانید از چوب لکه و باعث کمانش. چرم گاومیش طبقه با یک پارچه نرم به حذف هر گونه باقی مانده و صابون. پوشک های پارچه کار خوبی برای سنباده از آنجایی که آنها بسیار نرم و جاذب است.

کاشی و کفپوش سنگ در آشپزخانه، پله ها، و حمام مشترک است. فرایند کلیه خدمات کفسابی آن را می توان به سه مرحله تقسیم می شود: خاک یا گرد و غبار ابتدا باید با جارو برقی و یا یک جارو برداشته شود. یک راه حل کلیه خدمات کفسابی سایت خبر فارسی و یا بطری اسپری برای طبقه مناسب داشته باشد. اگر شما به کلیه خدمات کفسابی کف سنگ (مرمر، گرانیت، تراورتن، و غیره)، مطمئن شوید که کلیه خدمات کفسابی عامل ایالات که آن را برای سنگ. یک راه حل کاشی کلیه خدمات کفسابی اسیدی را می توان در کف سرامیک و پرسلن و استفاده پس از پاشش کاشی یا سنگ طبقه در یک منطقه کوچک، استفاده از یک پاک برای کلیه خدمات کفسابی و طبقه اسکراب.

کاهش نیاز به خدمات کفسابی

بوریا بافی ورودی به خوبی نگهداری طور چشمگیری می تواند نیاز به کلیه خدمات کفسابی را کاهش دهد. برای ساختمان های عمومی و دفتر حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از خاک در از خارج از ردیابی. نصب و راه اندازی در مجموع ۱۵ فوت از بوریا بافی شامل هر دو بخش داخلی و خارجی خواهد حدود ۸۰ درصد از این حذف شده است. بنابراین در حدود دو سوم از خاک را می توان در ورودی حذف شده است.

با برچسب: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*